Dom 4 pokoi 381 m² Ban Bang Ku, Tajlandia

Ban Bang Ku, Tajlandia, Ko Kaeo
$1,21M
$3,170/m²
;
Data aktualizacji: 11.01.2026

• Adres
    phk3030, 59 moo 2 British International School Phuket

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    381 m²

Opis

Nowoczesna willa znajduje się w jednym z najbardziej komfortowych obszarów centralnej Phuket - zaledwie 1 minutę od British International School i obok Royal Phuket Marina. Jest to idealne rozwiązanie dla osób planujących zakup willi i poszukujących połączenia prywatności, przemyślanej architektury i łatwego dostępu do kluczowej infrastruktury Phuket. Format jednopiętrowy, duże okna panoramiczne, naturalne materiały i przemyślany układ od wiodącego dewelopera tworzą atmosferę premium prywatności w otoczeniu zieleni.

Wnętrza są zbudowane wokół przestronnego salonu na świeżym powietrzu łączącego kuchnię, jadalnię i dostęp do basenu. Trzy sypialnie z własną łazienką zapewniają pełną prywatność, a obecność kuchni europejskiej i tajskiej, przestronny taras i prywatny dziedziniec sprawia, że willa wygodne zarówno dla stałego pobytu i wynajęcia.