Dom 3 pokoi 149 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$627,999
$4,215/m²
;
Data aktualizacji: 16.01.2026

Rok realizacji
    2028
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    149 m²

Opis

Nowy kompleks willi rodziny premium w dzielnicy Nai Harn w południowej Phuket od dewelopera z 14-letnim doświadczeniem międzynarodowym. Projekt obejmuje 35 willi o kompaktowym formacie 151- 215 m2 i łączy prywatność własnego domu z poziomem obsługi ośrodka i profesjonalnego zarządzania, co sprawia, że jest rzeczywistym rozwiązaniem dla życia i długoterminowego wynajmu.

Wille są wykonane w stylu nowoczesnego tropikalnego minimalizmu z naturalnych materiałów, oszklenia panoramicznego i prywatnych basenów. Przemyślane układy bez niewykorzystanych liczników, technologia Smart Home, panele słoneczne i przyjazny dla petów format zapewniają komfort dla rodzin i emigrantów.

Lokalizacja Nai Harn jest ceniona za spokojną atmosferę, brak gęstego rozwoju i bliskość kluczowych punktów na południu wyspy: Nai Harn Beach, Rawai Embankment, Nai Harn Lake, Windmill Viewpoint, Chekhoff Montessori International School i Fresca ISP, ABC International Medical Center i Lyfe Medical Center. Projekt jest odpowiedni dla tych, którzy planują kupić willę rodzinną w tym projekcie lub kupić nieruchomość w obszarze Nai Harn ze stabilnym popytem i długoterminową wartością.