Willa 4 pokoi 333 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$529,296
$1,589/m²
;
In CRM: 661849
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.09.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    333 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    648 m²

Opis

Pragmatycznie zaprojektowany jednopiętrowy basen willa, kuchnia europejska i tajska, 3 sypialnie i 3 łazienki, w pełni umeblowane i wyposażone. Posiadanie doskonałej lokalizacji - w pobliżu znajduje się cała niezbędna infrastruktura dla udanej rodziny: szkoły do 1,5 km, kluby wiejskie z polami golfowymi, korty tenisowe i wiele innych. Rozmiar basenu 3 * 7.5 M i ogniwa słoneczne obejmują 5 KW. W przypadku konsultacji dotyczących zakupów