Działki Bang Sare, Tajlandia

Bang Sare, Tajlandia
$929,105
$101/m²
;
In CRM: 1048913
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    sxy yun sukh yaek khwa, 122 53

Opis

Ziemia na sprzedaż w Bangsaray - 9,232 SQM

Ten duży 9,232 m2 działki (około 5 Rai, 3 Ngan, 8 Square Wah) jest dostępny na sprzedaż w spokojnej i bardzo wysublimowanej części Bangsaray. Dzięki swojej wspaniałomyślnej wielkości i strategicznej lokalizacji, ta ziemia jest idealnym miejscem na różne wydarzenia, w tym prywatne luksusowe nieruchomości willi, boutique resort, społeczności emerytów lub długoterminowych inwestycji. Plac znajduje się zaledwie kilka minut od Sukhumvit Road, oferując wygodny dostęp do Pattaya City w 20- 30 minut, U-Tapao Rayong- Pattaya International Airport w około 25 minut, a łatwy dostęp do Bangkoku za pośrednictwem autostrady Route 7 rozszerzenia. Okolica nadal rośnie popularność, znany z czystych plaż, restauracji z owocami morza, pól golfowych, szkół międzynarodowych i pobliskich atrakcji, takich jak Cartoon Network Waterpark i Nong Nooch Tropical Garden. Dzięki szybkiej poprawie infrastruktury i stałemu wzrostowi wartości gruntów, jest to rzadka okazja, aby zabezpieczyć znaczną działkę w jednym z najbardziej obiecujących i szybko rozwijających się miejsc wschodniego wybrzeża.

https: / / www.tripadvisor.com / Atraction _ Review- g11639524- d3610818- Reviews- Bang _ Saray _ Beach- Bang _ Sare _ Sattahip _ Chonburi _ Province.html Land in East Pattaya na sprzedaż - Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć tę nieruchomość dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: LS1058 Tel / WhatsApp:

Lokalizacja na mapie

Bang Sare, Tajlandia
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć