Dom 70 m² Dalnekonstantinovsky District, Rosja

Rosja
$12,422
$177/m²
;
In CRM: 2978777
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    ST Solnecnaa polana 1,

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

55 km wzdłuż autostrady Arzamas, w pobliżu d. Armanicz. Równoważnie dobrze zadbany obszar, owocowe drzewa i krzewy, szklarnia. Na miejscu znajduje się wanna, kuchnia letnia, stodoła. W pobliżu lasu, jeziora. Cudowne miejsce na wakacje.