Dom 61 m² Lenkovo, Rosja

Lenkovo, Rosja
$28,571
$468/m²
;
In CRM: 2910980
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Sprzedaż netto! Jeden dorosły właściciel! Posiadłość ma ponad 3 lata! Dom ma 61,4 m kw., dzia? ka 33 ha, du? y garaż na samochody ciężarowe i niewielki garaż na samochody, wannę, budynki gospodarcze. Woda, gaz, kocioł, lazienka, lazienka w domu. Zadzwoń! Bargain!