Mieszkanie 2 pokoi 104 m² Matosinhos, Portugalia

Portugalia, Matosinhos
$522,057
$5,020/m²
;
In CRM: 2037418
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    Rua do Godinho, 408

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,020/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Opis

Apartament z 2 sypialniami o powierzchni 90 m2, balkon 14 m2 i 1 miejsce parkingowe w najnowszym kompleksie Matosinhos.

Lokalizacja jest idealnym miejscem, łącząc miasto, przyrodę, komfort i nowoczesny luksus.

Imponujący budynek, reprezentujący architekturę referencyjną, z nowoczesnymi i eleganckimi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak okna podłogowe, materiały naturalne, inteligentne technologie domowe i wykończenia premium, które zapewniają komfort i dobre samopoczucie całej rodziny..

Kompleks składa się z 5 sklepów i 42 apartamentów o różnych typologii od t0 do t3, wspólny taras panoramiczny i inne otwarte obszary.

Posiada również ogromny wspólny taras, z którego wszyscy mieszkańcy mogą podziwiać wspaniałe widoki na Ocean Atlantycki, który promuje relaks i wellness.

Ponadto jest dobrze połączony z innymi miastami i regionami, jest bardzo blisko lotniska, co ułatwia podróże i podróże.

Niedaleko stacji metra.

Matosinhos jest idealnym połączeniem morza i miasta. Jest synonimem unikalnej jakości życia i doskonałej gastronomii tuż przy progu.
Kompleks znajduje się na obszarze ekonomicznie aktywnym, o dobrej dostępności i doskonałej mobilności.
Miasto oferuje unikalną jakość życia.