Mieszkanie 2 pokoi 30 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$189,215
$6,241/m²
;
In CRM: 31054
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Aleje Jerozolimskie, 198 n

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,241/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    30 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż, 2 pokoje, 30,32 m², Warszawa, Wola, Aleje Jerozolimskie 198P.

Oferujemy nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie z garderobą, położone w prestiżowej inwestycji Aleje przy Czereśniowej. Mieszkanie zostało starannie zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, oferując komfort i estetykę. Wnętrze jest w pełni umeblowane, a w cenie zawarty jest sprzęt AGD marki BOSCH.

Układ mieszkania:
• salon z kuchnią połączoną z salonem
• przedpokój z pojemną zabudowaną szafą
• funkcjonalna garderoba
• przestronna łazienka z prysznicem
• oddzielna sypialnia

Wykończenie i wyposażenie:
Nowoczesne wnętrze z wysokiej jakości materiałami, w tym zabudowami na zamówienie. Mieszkanie jest wyjątkowo praktyczne, co czyni je idealnym zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję pod wynajem.

Lokalizacja:
Inwestycja znajduje się w Starych Włochach, zaledwie 5 minut spacerem od malowniczych Stawów Cietrzewia. W okolicy liczne sklepy i punkty usługowe, a także szybki dostęp do tras S2 i S8. Stacja WKD Raków oddalona o 15 minut spacerem, najbliższy przystanek autobusowy w odległości 6 minut. Bliskość centrów handlowych Blue City i Reduta, do których dotrzemy w 7 minut samochodem.

Finanse:
Mieszkanie z pełną własnością i Księgą Wieczystą, budynek z 2024 roku. W cenie mieszkania zawarte są wszystkie meble oraz sprzęt AGD. Dodatkowo, miejsce parkingowe na wygodnej platformie (do 180 cm wysokości) w cenie 55 000 zł oraz komórka lokatorska za 20 000 zł.

To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia lub bezpiecznej inwestycji. Nie przegap tej okazji!