Dom 5 pokojów 250 m², Czarnogóra

$313,929
$1,256/m²
;
In CRM: 8646
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2026

Lokalizacja

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    708 m²

Opis

Trzypiętrowy dom rodzinny na sprzedaż w Bar, Czarnogóra, dystrykt Burtaishi Powierzchnia domu wynosi 250 m2, działka 708 m2. Przestronny i przytulny dom jest idealny dla dużej rodziny, która docenia komfort, prywatność i jakość życia nad morzem. Dom ma: • 5 jasnych sypialni • 3 nowoczesne łazienki • przestronny salon z kominkiem • w pełni ukształtowany obszar • basen do relaksu w gorące dni Istnieje również oddzielny pensjonat o powierzchni 25 m2, który może być używany dla gości lub pracowników. Terytorium jest dobrze utrzymane, rosną drzewa owocowe. Parking dla 3 samochodów jest zapewniony. Dom jest w doskonałej lokalizacji z miłych sąsiadów. Cała niezbędna infrastruktura znajduje się w odległości spaceru. Morze jest tylko 7 minut jazdy samochodem. Doskonała opcja zarówno na pobyt stały, jak i na inwestycje w prestiżowe nieruchomości na wybrzeżu Czarnogóry.

Lokalizacja na mapie