Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Skaljari, Czarnogóra

Skaljari, Czarnogóra
$283,340
$4,645/m²
;
In CRM: 2564
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

• Adres
    R 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,645/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m2, z widokiem na pasma górskie. Rozwiązania wewnętrzne i technologiczne: Planowanie: 1 przestronna sypialnia, salon z dedykowaną jadalnią, nowoczesna łazienka Inteligentne rozwiązania: Zainstalowane żaluzje elektryczne, a także system "ciepłej podłogi" w całym apartamencie wyposażenie Premium: Łazienka i obszary techniczne wyposażone są w hydraulikę i sprzęt z światowych marek Villeroy & BochiBoschDecoration: We wnętrzu używane są nowoczesne materiały przyjazne środowisku, neutralna paleta kolorów i wysokiej jakości podłogi Ready- to- live: Mieszkanie jest sprzedawane w stanie "klucz" w pobliżu kluczowych punktów Zatoki Kotorex: Stare Miasto Kotor (UNESCO) - 4 km (~ 7 minut) Tivat i Porto Czarnogóra - 7 km (~ 10- 12 minut) Port lotniczy Tivat - 3,5 km (~ 6 minut) Plaże Kotor Bay i Lustica - 10- 15 minut Hypermarkets Vali i HDL Laković - do 5 minut Szkoły międzynarodowe - w bezpośrednim sąsiedztwie Lokalizacja sprawia, że obiekt jest szczególnie atrakcyjny dla turystów, emigrantów i inwestorów. Bliskość lotniska Tivat, historyczny Kotor i prestiżowej przystani Porto Montenegro stanowi stabilny popyt na wynajem przez cały rok. Ta nieruchomość ma wysoki potencjał wydajności: Krótkoterminowy wynajem w sezonie turystycznym długoterminowy wynajem dla rezydentów i pracowników firm międzynarodowych wzrost kapitału ze względu na rozwój infrastruktury regionu Nieruchomości w Zatoce Kotor pokazuje stały wzrost cen ze względu na ograniczoną podaż wysokiej jakości obiektów i aktywny rozwój elitarnych projektów kurortowych.