Mieszkanie 1 pokój 63 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$267,312
VAT
$4,243/m²
;
In CRM: 79283
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

Cena za m²
    $4,243/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Opis

Pięknie urządzone i funkcjonalne mieszkanie jest na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy City Kej w Podgorica. Apartament ma powierzchnię 64 m ² i znajduje się na 5 piętrze, na wschód, zapewniając mnóstwo naturalnego światła rano i przyjemną atmosferę życia. Układ jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Mieszkanie jest w pełni nowocześnie wyposażone i gotowe do przeprowadzki bez dodatkowych inwestycji. Dodatkowe cechy to: większy parking garażowy pomieszczenie magazynowe o powierzchni 9 m ², idealne na dodatkowe rzeczy Lokalizacja City Kej oferuje spokojne i dobrze zorganizowane środowisko, w pobliżu rzeki Morača, promenady i wszystkie niezbędne udogodnienia dla wysokiej jakości stylu życia. Cena: 230 000 EUR Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować oglądanie, prosimy o kontakt.