Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$261,871
$3,376/m²
;
In CRM: 22144707
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $3,376/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na góry

Opis

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77,57 m ² w ekskluzywnym kompleksie w trakcie budowy w atrakcyjnej lokalizacji - Bečići

  • Cena za jedną płatność (100%): 223,401 €
  • Płatność w ratach: 245,741 €

Przedstawiamy Państwu najwyższej klasy kompleks mieszkalny w Bečići, Budva, który jest doskonałym połączeniem nowoczesnego życia, rekreacji i opłacalnych inwestycji na malowniczym wybrzeżu Czarnogóry. Położony w prestiżowej części Bečići, kompleks ten znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od jednej z najbardziej znanych plaż w Europie, oferując unikalne połączenie praktyczności, luksusu i naturalnego piękna.

Budynek łączy tradycyjną architekturę bałkańską z jasnymi fasadami, eleganckimi oknami łukowymi, przestronnymi tarasami i wykorzystaniem naturalnych materiałów, spełniając najwyższe nowoczesne standardy komfortu. Każda jednostka jest starannie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną prywatność, estetykę i funkcjonalność. Kompleks jest nowoczesnym siedmiopiętrowym budynkiem z windami, a mieszkańcy mają dostęp do trzypiętrowego podziemnego garażu z 57 miejscami, gdzie można kupić miejsce parkingowe. Firma zarządzająca działa na terytorium kompleksu, zapewniając nieprzerwaną konserwację wszystkich systemów, a szybki internet i 24-godzinny nadzór wideo są dostępne.