Dom 6 pokojów 358 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$901,030
$2,517/m²
;
In CRM: 60797
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    358 m²

Opis

Powierzchnia: 358 m2 + balkony 77 m2 + ogród 265 m2

Przestronne, w pełni wyposażona willa na 4 poziomach w prestiżowej okolicy Podkoshlyun, Budva, zaledwie kilka minut od morza i starego miasta. Idealny do użytku rodzinnego i inwestycyjnego (pensjonat, minihotel).

Planowanie:
  • 17 obiektów, w tym:
    • 6 sypialnie z podwójnymi łóżkami
    • 3 sypialnie z pojedynczymi łóżkami
    • Salon, kuchnia, jadalnia
    • Dzieci, spiżarnia, pokój dla personelu
    • 6 pełne łazienki z prysznicem, hydraulika i szafy
  • Wszystkie pokoje z dostępem do indywidualnych balkonów
Strefy podłogi:
  • 1 piętro - garaż, pralnia, kotłownia
  • 2 piętro - przestronny salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, pokój gier, łazienka, dostęp do tarasu i ogrodu z grillem
  • 3 i 4 piętra - izolowane bloki mieszkalne z własną łazienką, sypialnie, dodatkowy salon i panoramiczne balkony z widokiem na morze i stare miasto
Dodatkowe świadczenia:
  • Ogród z rekreacji i dom techniczny
  • Kominek, meble, urządzenia - wszystkie wliczone
  • Nowy dom, który nie wymaga inwestycji
  • Widok na morze, góry i Budva Stare Miasto