Mieszkanie 2 pokoi Kolasin Municipality, Czarnogóra

Czarnogóra
$194,718
$2,782/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

Cena za m²
    $2,782/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    70 m²

Opis

Przestronny apartament rodzinny na sprzedaż w Budvie

Wspaniała okazja dla wszystkich poszukujących komfortu i spokoju w urokliwej Budvie. Pięknie zaprojektowany dwupokojowy apartament, idealny dla rodzin, znajduje się w przyjemnej i cichej części miasta, w pobliżu Drugiej Szkoły Podstawowej. Jasne, przestronne wnętrza oferują nie tylko wygodę, lecz także funkcjonalność. Niepowtarzalny salon połączony z jadalnią i nowoczesną kuchnią tworzy harmonijną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Dwie sypialnie, jedna z dużym wygodnym łóżkiem, druga z dwoma oddzielnymi łóżkami, zapewniają maksymalny komfort. Całość dopełnia łazienka, przedpokój oraz urokliwy taras, na którym można delektować się ciepłymi czarnogórskimi wieczorami. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, co ułatwia dostęp i zapewnia większą prywatność.

Szczegóły nieruchomości
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia: 70 m²
  • Liczba pokoi: 2
  • Liczba łazienek: 1

Przestronność i elegancja to cechy, które najlepiej opisują ten apartament. Każda z funkcjonalnych przestrzeni została starannie zaprojektowana, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających mieszkańców. Optymalne wykorzystanie powierzchni i dbałość o każdy detal sprawiają, że każdy poczuje się tu jak w domu.

Lokalizacja i zalety inwestycji

Inwestowanie w nieruchomość w wyjątkowym otoczeniu Budvy to gwarancja jakości i udanej lokaty kapitału. Miasto, znane z niesamowitych widoków na Adriatyk i zabytkowego centrum, przyciąga turystów z całego świata. Bliskość plaży, różnorodne atrakcje oraz ciepły klimat sprawiają, że Budva to miejsce do życia pełnego wrażeń i relaksu. Czarnogóra, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i gościnnością, to idealna lokalizacja dla osób marzących o własnym kącie w sercu Morza Śródziemnego.