Dom 11 pokojów 500 m² Susanj, Czarnogóra

Susanj, Czarnogóra
$760,609
$1,521/m²
;
In CRM: 4380
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

• Adres
    Ulica 4

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    11
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    10
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²

Opis

Willa (mini hotel) na sprzedaż w Czarnogórze z widokiem na Adriatyku, 5 minut do plaż Powierzchnia całkowita willi 500 m2 - 4 poziomy 11 przestronnych apartamentów z widokiem na morze Apartamenty 27 i 16 metrów kwadratowych, 10 łazienek Na 1 piętrze duży salon z dostępem do basenu Plac ma 600 metrów kwadratowych, sauna z kamieniem elektrycznym z dostępem do basenu basen zewnętrzny 5,2 m x 3,5 m, Parking dla 4 samochodów Woda miejska, ścieki miejskie Do najbliższego sklepu 300 metrów Sprzedawane z meblami i urządzeniami (we wszystkich pokojach klimatyzacja, telewizja satelitarna, WI- FI) Nadzór WI- FI. Alarm bezpieczeństwa.