Willa 420 m² Municipality of Corinth, Grecja

Grecja, Municipality of Corinth, Municipal Unit of Corinth
$2,30M
$5,482/m²
;
In CRM: 1309
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Powierzchnia całkowita
    420 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    420 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 050 m²

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 420 metrów kwadratowych w Salonikach. Wspaniały widok na miasto, morze, góry otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Corinth, Municipal Unit of Corinth