Szeregowiec 4 pokoi 317 m² Municipality of Kifisia, Grecja

Grecja, Municipality of Kifisia
$2,89M
$9,123/m²
;
In CRM: 167559
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    317 m²

Opis

Na sprzeda? powierzchni kamienicy 317 metrów kwadratowych w Atenach w budowie. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Drugie piętro składa się z salonu, jednej kuchni, jednej łazienki.
Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, 2 pokoi prysznicowych, jednej spiżarni.
Czwarte piętro składa się z jednej sypialni, jednej łazienki, jednego biura.

Z okien znajduje się wspaniały widok na las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacji, markizy, ogrzewania. W budynku jest winda. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje garaż.

Maisonette znajduje się w okolicy Kifisia.
Powierzchnia całkowita wynosi 316,90 m2, w tym
127.60 m2 na poziomie 1 z recepcją, kuchnią i toaletą dla gości.
115.30 m2 na poziomie 2 z trzema sypialniami, dwiema łazienkami i pralnią.
74 m2 na trzecim poziomie z sypialni i studia, taras z domem ogrodowym i jacuzzi.
Rezydencja będzie miała 2 miejsca parkingowe i magazyn w piwnicy, a wszystkie trzy poziomy są połączone przez prywatną windę wewnętrzną.