Dom 4 pokoi Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Grecja

Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Municipal Unit of Loutraki Perachora
$193,784
$1,435/m²
;
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Loutraki-Perachora-Agioi Theodoroi Municipality
  • Adres
    Germanike Odos

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1990
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    135 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

- Bath near Isthmus
- Parter autonomiczny dom 100 m2
- Półpiwnica 35mkw kształcie niezależnego mieszkania
- 400 metrów kwadratowych.
- Kuchnia.
- Trzy sypialnie.
- Łazienka i WC.
- Wielki ganek.
- Ogrzewanie autonomiczne.
- Co? 2 Urządzenia klimatyzacyjne
- Odległość od super rynku 2 mm
- Co? Odległość od morza 4 mm
- Co? Odległość od centrum miasta 8 km

Infrastruktura w pobliżu
Lotnisko 85 000 m
Morze 4 000 m
Centrum handlowe 7 000 m

Wideo recenzja 4 pokoi Dom w Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Grecja