Mieszkanie 2 pokoi 67 m² okres Liberec, Czechy

Czechy, okres Liberec, Liberec
$211,824
$3,162/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Riegrova, 12791279 1414

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,162/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Opis

Miłośnicy życia w historycznym miejscu z komfortem oferujemy zakup oryginalnego mieszkania 2 + kk, z balkonem (1,9 m²) i piwnicą (3,9 m²). Mieszkanie jest częścią budynku mieszkalnego, który został całkowicie przebudowany, zachowując swój historyczny wygląd. Zaletą tego mieszkania jest duży salon z wygodną kuchnią oraz przestronny hol wejściowy z dużą wyposażoną szafą. Mieszkanie jest zorientowane na południową stronę. Mieszkanie wykorzystuje wysokiej jakości drewniane okna z podwójnymi szybami izolacyjnymi, podłogi laminowane austriackiego producenta EGGER. Łazienka z wanną Kaldewei, umywalką i dwoma pudełkami z lustrem i podświetleniem. Dom położony jest w centrum Liberca. Na podłodze znajduje się dodatkowe pomieszczenie do przechowywania. Możesz także kupić garaż w domu na niższym piętrze.