Dom 7 pokojów 1 025 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$4,68M
$4,564/m²
;
In CRM: 62083
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.02.2026

Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 025 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 926 m²

Opis

Wyjątkowa luksusowa willa na sprzedaż w Pafos. Willa cieszy się własnym prywatnym basenem otoczonym odkrytym miejscem do grillowania, przestronnymi miejscami wewnątrz i na zewnątrz. Zwrócono uwagę na szczegóły oraz wybrano doskonałe wykończenia i specyfikacje. Willa cieszy się niesamowitym widokiem na Morze Śródziemne i piękne krajobrazy. Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 882 m2 Pokryte werandy 143 m2 Zakryty parking 41 m2 m2 m2 Niepokryte werandy 219,12 m2 Powierzchnia częściowo pokryta 29,60 m2 Status projektu: Plan awaryjny