Mieszkanie 4 pokoi 513 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$2,52M
$4,919/m²
;
Data aktualizacji: 28.01.2026

Cena za m²
    $4,919/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    513 m²

Opis

Ta nowoczesna willa z czterema sypialniami znajduje się na wysokim odcinku prestiżowego ośrodka golfowego i oferuje malownicze widoki na Morze Śródziemne i otaczający krajobraz przyrodniczy. Architektura domu jest zwięzła i wyrazista: jasne linie, panoramiczne szyby i przemyślane połączenie przestrzeni wewnętrznych z otwartymi tarasami tworzą uczucie lekkości i przestrzeni. Główny poziom mieszkalny jest zbudowany wokół przestronnego planu otwartego, gdzie salon, jadalnia i kuchnia organicznie przenieść się do obszarów rekreacyjnych przy basenie i na tarasach. Prywatny ogród i otwarte przestrzenie tworzą spokojną atmosferę i są idealne zarówno dla codziennej rekreacji i recepcji gości. Dom posiada cztery sypialnie z własną łazienką, z których każdy zapewnia wysoki poziom komfortu i prywatności. Pokoje na piętrze mają dostęp do przestronnych werandy z otwartym widokiem. Dodatkowe pokoje na poziomie piwnicy wyróżnia imponujący rozmiar i elastyczność użytkowania - tutaj można wyposażyć siłownię, biuro, pokoje gościnne, kino domowe lub inne miejsce dla indywidualnych potrzeb właściciela. Jakość konstrukcji, materiały premium i przemyślane rozwiązania inżynieryjne zapewniają trwałość, efektywność energetyczną i wysoki poziom komfortu. Właściciele mają dostęp do wszystkich infrastrukturalnych zalet ośrodka, w tym usług i usług concierge, co sprawia, że willa jest doskonałym wyborem zarówno dla stałego zamieszkania, jak i inwestycji.