Dom 4 pokoi 370 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,42M
$3,829/m²
;
In CRM: 48945
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    370 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    512 m²

Opis

Doskonały dom rodzinny, Blisko Agios Artemios Area - Limassol (Kato Ekali), naprzeciwko ładnego parku w cichej i spokojnej dzielnicy mieszkalnej. Główne cechy Wykres 512 m2 Łączna powierzchnia objęta 370 m2 Parter 150 m2 Pierwsze piętro 150 m2 Oddzielny apartament w piwnicy 70 m2 Basen 8 x 4 m 4 sypialnie, wszystkie en- suite Ogromna sypialnia z jacuzzi i spacerem w szafie Okryty parking dla 2 samochodów + 2 odkryte Ogromna kuchnia + pokój rodzinny Miejsce do grillowania Pokryte werandy na parterze i na 1 piętrze Tytuł aktów prawnych Lokalizacja 2 'ze szkoły ukraińskiej 4 "ze szkoły dziedzictwa 2 'od autostrady 5 'z plaży Zbudowany w 2006 r. W pełni odnowiony w 2012 roku