Willa 3 pokoi 171 m² Anarita, Cypr

Anarita, Cypr, Anarita
$378,161
$2,211/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    171 m²

Opis

Położony w spokojnej okolicy naturalnego piękna w Anarita Village, Pafos, te 3-pokojowe wille oferują doskonałą mieszankę komfortu i nowoczesnego życia. Idealny dla osób poszukujących spokojnego stylu życia, domy zapewniają łatwy dostęp do wszystkich udogodnień i zajęć rekreacyjnych, zaledwie kilka minut jazdy od hotelu.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?