Willa 3 pokoi 153 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$548,178
$3,583/m²
;
In CRM: 213293
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.10.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Opis

Peia Panorama to unikalny kompleks mieszkalny położony w malowniczej gminie Pegeia, Pafos, który oferuje ciągłe panoramiczne widoki na Morze Śródziemne. Ten uroczy projekt składa się z pięciu starannie zaprojektowane trzypokojowe wille, które łączą nowoczesny komfort i ponadczasowej elegancji.

Każda willa jest wyposażona w własny prywatny basen, przytulny ogród i przestronną otwartą przestrzeń, idealne zarówno dla wypoczynku i rozrywki. Istnieje również opcjonalny grill. Peia Panorama Wille strzeżone prywatny parking i wspaniałe widoki na morze, oferując spokojny styl życia w pięknym obszarze przybrzeżnym, gdzie każdy dzień jest wypełniony spokojem i świeżością.