Willa 5 pokojów 634 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,02M
$3,189/m²
;
In CRM: 236154
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    634 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    463 m²

Opis

Five-Bedroom Villa z podniesione widoki i ponadczasowy design Ta wyjątkowa willa z pięcioma sypialniami oferuje ponad 580 m ² powierzchni wnętrza na trzech poziomach, w tym pełną piwnicę i prywatny garaż. Położony na hojnej działce, posiada panoramiczne widoki na morze i elegancki design dotknięcia inspirowane włoskiego dziedzictwa - łukowe okna, kamienne fasady i terakoty roofliny. Otwarty-plan salon i jadalnia jest w ramce przez duże okna, które otwierają się na prywatny ogród i basen taras. Kuchnia jest wykończona dachówką Calacatta, granitowymi blatami, i stanem-z-art urządzeń. Pięć przestronnych pokoi obejmuje wiele en- apartamenty, a układ zapewnia prywatność zarówno dla mieszkańców i gości. Nieruchomość korzysta z energooszczędnych systemów, klimatyzacji VRV i paneli słonecznych. Jest to idealne miejsce na całoroczną rezydencję lub prywatne wakacje ucieczki w premium nadmorskiej lokalizacji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna

Kalkulator hipoteczny