Willa 4 pokoi 263 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,33M
$8,873/m²
;
In CRM: 234174
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    263 m²

Opis

4-sypialnia (4 łazienki) willa na sprzedaż w obszarze turystycznym Simpsons Limassol na pierwszej linii, zaledwie 1 minuty (200 m) spacerem od plaży Parklane. Willa znajduje się w kompleksie mieszkalnym. Prestiżowo cichy obszar z luksusowych willi wokół. Willa jest przygotowana do gruntownej renowacji. Przygotowanie do umieszczenia ciepłej podłogi wodnej. W salonie jest płonący kominek. Wygodne położenie zaledwie 10 minut jazdy od centrum Limassol, w pobliżu najlepszych plaż, restauracji i innych rozrywek. Pilna sprzedaż, obniżona cena.