Willa 3 pokoi 142 m² Parekklisia, Cypr

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
$541,065
$3,810/m²
;
In CRM: 1331
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Rok realizacji
    2027
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    142 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    403 m²

Opis

Te wille, zlokalizowane tylko w Parekklizji 4 km od wybrzeża w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Limassol, St Rafael Marina i Malindi zorganizowana plaża. Jest to ekskluzywny wybór 10 willi ze stylową i modną architekturą. Każda rezydencja została zaprojektowana specjalnie, aby odpowiedzieć na potrzeby osób poszukujących stałego pobytu lub domu wakacyjnego, który oferuje spokój i luksus dla swoich mieszkańców. Klasyfikacja charakterystyki energetycznej "Kategoria" A "Dom" - izolowany termicznie System fotowoltaiczny 3KW - pomiar netto System interkomu wideo System alarmowy - GSM Kamery ochrony - HD (CCTV) Detektor dymu Brama elektryczna Przepisy dotyczące klimatyzacji Jednostki - typ jednostki podzielonej Centralne ogrzewanie - Podłoga: Podłoga, Pierwsze piętro: Grzejniki Światła awaryjne Data dostawy 2025

Lokalizacja na mapie

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny