Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$637,755
$5,824/m²
;
In CRM: 1230
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $5,824/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Nowoczesny kompleks mieszkalny położony w pobliżu hotelu Ajax w Limassol, zaledwie 5 minut spacerem od supermarketów, sklepów, restauracji, kawiarni, banków i wiele innych udogodnień infrastruktury miasta, jeszcze w ciągu 15 minut do plaży. Dostawa w czerwcu 2026.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?