Dom 4 pokoi 275 m² Episkopi Municipality, Cypr

Episkopi Municipality, Cypr
$675,142
$2,455/m²
;
In CRM: 45551
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.01.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    275 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    600 m²

Opis

4 sypialnia, dobrze utrzymany, wielopoziomowy dom z przestronnym otoczeniu i obficie rozmiarach powierzchni mieszkalnych. Budynek został zbudowany w 2000 roku na fantastycznej powierzchni, w przyjaznej okolicy zaledwie kilka minut od autostrady dostępu do Limassol. Episkopi jest dobrze wyposażone i piękne miejsce do życia, z wielu rodzin szuka spokojnych i dostępnych rezydencji. Dom jest obecnie wynajmowany wraz z najemcami, dlatego ten dom może być zakupiony jako inwestycja. Główne cechy Ogrzewanie centralne Stan powietrza pełny Umeblowane Cicha okolica Pokój użytkowy Przepisy dotyczące budowy dodatkowego piętra powyżej Ogród z drzewami 5 Nieprzykryte miejsca parkingowe Obecnie wynajmowane z najemcami Wielkość działki 600 m2 Obszar pokryty 275 m2 Sypialnie 4 Łazienka 2 + 1 ensuite Przechowywanie