Dom 4 pokoi 248 m² Opcina Jasenice, Chorwacja

Opcina Jasenice, Chorwacja
$1,95M
$7,852/m²
;
In CRM: 284264
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    248 m²

Opis

Lokalizacja: Jasenice Wybudowany: 2022 Morze: 650 m Zadar: 35 km Lotnisko: 30 km Sypialnie: 4 Kąpiele: 4 Przestrzeń wewnętrzna: 248 m2 Wielkość wykresu: 821 Parking Klimatyzacja Ogrzewanie podłogowe System alarmowy Wellness Siłownia Kominek Sauna Basen: 18 m2 Grill Ogród Plac zabaw dla dzieci

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?