Mieszkanie 3 pokoi 5 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$150,611
VAT
$30,122/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Cernomorska, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $30,122/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    5 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    6 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🌊 Panoramiczny widok i jakość Premium: MELLIEHA 10