Dom 5 pokojów 349 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$1,75M
$5,017/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    349 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    349 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    980 m²

Opis

Ten butikowy dom położony jest w najbardziej prestiżowej strefie przybrzeżnej Burgas i przeznaczony jest dla tych, którzy szukają idealnej równowagi między nowoczesną architekturą a naturą. Część elitarnej strzeżonej społeczności, dom jest sanktuarium światła, przestrzeni i zewnętrznej spokoju.