Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$164,990
$3,173/m²
;
In CRM: 33467460
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $3,173/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 33467460

Cena: 143000 euro
Lokalizacja: Sveti Vlas
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 52 m2
. Podłoga: 5 z 6
Opłata za wsparcie: 624 euro rocznie.
Etap budowy: budynek został uruchomiony Ustawa 16
System płatności:
5000 euro - depozyt
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności

Oferujemy na sprzedaż stylowo urządzone jednopokojowe mieszkanie z widokiem na morze w kompleksie "Plaża Polarstar", położony zaledwie 200 metrów od brzegu kurortu Sveti Vlas. Kompleks jest luksusowym budynkiem mieszkalnym, który zachwyca piękną i nowoczesną architekturą oraz unikalnym widokiem na Sunny Beach i Nessebar. Znajduje się na pierwszej linii brzegowej, w cichej i spokojnej okolicy.

Do dyspozycji właścicieli i gości znajduje się winda, odkryty basen dla dorosłych z sekcją dla dzieci, rekreacji i opalania z leżakami słonecznymi, bogate krajobrazy, nadzór wideo okrągły zegar, konserwacja, kontrolowany dostęp, Parking.

Apartament znajduje się na piątym piętrze i jest na sprzedaż w doskonałym stanie, z nowych i stylowych mebli, wysokiej jakości sprzęt i składa się z sali wejściowej, przytulny salon z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC i prysznicem, słoneczny balkon z pięknym widokiem na morze.

Roczna opłata za utrzymanie wynosi od 12 euro za m2, a ten apartament został opłacony przed 12 / 31 / 2024.