Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 26

;
1 331 obiekt total found
Bliźniak 2 pokoi w Radhime, Albania
Bliźniak 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$213,863
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 104 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 177,450 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" Street, naprzeciwko Bol…
$213,217
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
"The Leaves" to nowoczesny projekt architektoniczny położony na albańskiej Riwierze, gdzie g…
$236,260
AdriastarAdriastar
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Apartament znajduje się w pobliżu Boulevard, w rozwiniętym obszarze, który oferuje wszystkie…
$132,517
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 88 m²
✅ Cena: 1300 EUR / m2✅ Powierzchnia całkowita: 103.3m2✅ Powierzchnia apartamentu: 87.5m2✅ Po…
$158,181
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 44 m²
Piętro 4
✅ Cena: 80.000 euro✅ Lokalizacja: Rradhime, Vlore✅ Powierzchnia: 44m2Obszar, w którym znajdu…
$93,002
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 53 m²
Piętro 4/10
We offer a 1+1 apartment for sale, located in a well-managed building, in Cold Water, Vlora.…
$236,351
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 48 m²
Apartament 1:✅ Cena: 1300 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 48,2 m2Obszar,…
$79,142
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
"Radima Fortres" to nowoczesny kompleks budowlany mieszkalny położony na wybrzeżu Grecji, Vl…
$140,574
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 116 m²
Piętro 11
🏡🔑 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY 2 + 1 + 2 W FORMIE FISH FACTORY, VLORA💰 Cena: 1,600 EUR / m ²📍 Lo…
$214,769
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 84 m²
Piętro 9/11
Na sprzedaż znajduje się 1 + 1 apartament z dwoma balkonami w Vlore. Powierzchnia mieszkania…
$141,351
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Willa 12 pokojów w Bashkia Vlore, Albania
Willa 12 pokojów
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 12
Sypialnie 5
Liczba łazienek 5
Powierzchnia 170 m²
Piętro 2/2
Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility
$469,739
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 2
"Radhima Fortress" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, położonym w nadmorskie…
$166,581
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 1
$149,616
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 1
$211,795
Bashkia Vlore, Albania
Powierzchnia 152 m²
✅ Cena: 199,000 euro✅ Lokalizacja: Nad hotelem "Aliko", Vlore✅ Powierzchnia: 250m2✅ Powierzc…
$231,908
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 92 m²
Piętro 5/6
Apartament 2 + 1 na sprzedaż - Zimna wodaSzczegóły apartamentu:Piętro: 5Typ: 2 + 1 105m2 bru…
$308,095
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Piętro 10/13
Apartament na sprzedaż w pierwszej linii brzegowej w Lungomare, Wlora, Albania. Twój dom nad…
$241,402
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 92 m²
Piętro 1/13
Shesim Apartment in Vlora Marina which offers a combination of comfort and daily services, t…
$340,037
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 40 m²
✅ Cena: 76,000 euro✅ Lokalizacja: Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 40 m2Obszar, w którym znaj…
$88,427
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 155 m²
Piętro 2/4
ekskluzywny apartament na sprzedaż w prestiżowej dzielnicy Uji i Ftohtë, Vlorë, idealna okaz…
$388,367
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
Mieszkanie 7 pokojów w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 7 pokojów
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 7
Sypialnie 5
Liczba łazienek 3
Powierzchnia 355 m²
Piętro 3/3
Trzypiętrowa luksusowa willa na sprzedaż we Wlorze, na Riwierze Albańskiej. Położona w jedne…
$475,094
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 104 m²
Piętro 4
✅ Cena: 150,800 euro✅ Rozmieszczenie: Fabryka ryb, Vlore✅ Powierzchnia: 104 m2Obszar, w któr…
$181,196
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 86 m²
Piętro 9
🔑🏡 1 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W LUNGOMARE, VLORA.💰 Cena: 1,857 EUR / m2 (160.000 EUR)📍 Lokal…
$189,551
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
Piętro 2
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzchn…
$123,030
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano