Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 29

;
1 331 obiekt total found
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 67 m²
Piętro 4
✅ Cena: 179000 euro✅ Lokalizacja: Niedaleko Marina Bay, Vlore Przewodniczący✅ Powierzchnia b…
$205,712
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 90 m²
Piętro 4/4
Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility
$323,291
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 86 m²
✅ Cena: 1350 EUR / m2 (128,250 EUR)✅ Położenie: Kościół prawosławny, Vlore✅ Powierzchnia cał…
$154,675
AdriastarAdriastar
Mieszkanie 4 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 102 m²
Piętro 4
🔑🏡 2 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY PRZEKAZANY NA DWA 1 + 1 APARTAMENTY W CENTRUM VLORA.🏷 Cena: 18…
$205,091
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Bungalow 4 pokoi w Sherishte, Albania
Bungalow 4 pokoi
Sherishte, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 398 m²
Liczba kondygnacji 1
Prywatny dom na sprzedaż w wiosce Sherishta, Vlora, Albania. Spokojna, zielona i dobrze poło…
$207,783
Melrose VillasMelrose Villas
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 132 m²
Piętro 2
🏡 1+1 APARTMENT FOR SALE IN THE NEWEST COMPLEX IN RADHIMA, VLORA. 📣DES brings for sale on…
$258,639
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$174,411
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 94 m²
"Radima Fortres" to nowoczesny kompleks budowlany mieszkalny położony na wybrzeżu Grecji, Vl…
$221,802
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Dom 3 pokoi w Babice e Madhe, Albania
Dom 3 pokoi
Babice e Madhe, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 107 m²
Liczba kondygnacji 1
🆕🏘 PRIVATE HOUSE FOR SALE ABOVE THE VLORA REGIONAL HOSPITAL.💸 Cena: 90,000 euro / ogółem📍 Lo…
$99,491
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania