Dom 1 pokój 81 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$155,765
$1,923/m²
;
In CRM: 674045
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Liczba kondygnacji
    10
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    160 m²

Opis

Doświadcz najlepszych z życia w Durrës, Albania, w tym oszałamiającym domu pół-. Położony w samym sercu miasta, ta nieruchomość oferuje doskonałą mieszankę komfortu i wygody. Z 160m2 powierzchni mieszkalnej, posiada 2 sypialnie, 2 łazienki i 1 pokój dzienny, co czyni go idealnym domem dla małej rodziny lub pary. Obiekt oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym piec elektryczny, piekarnik, lodówka, zamrażarka, i okap kuchenny, a także podwójne szyby dla komfortowego życia. Ciesz się pięknym widokiem na okolicę, ulicę i morze z komfortu własnego domu. Z 10 piętrami przestrzeni mieszkalnej, ta nieruchomość jest idealna dla osób szukających przestronnego i wygodnego domu.

Lokalizacja na mapie