Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Orikum, Albania strona 4

;
444 obiekty total found
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzchnia apartamentu: 63.1m2✅ Po…
$117,687
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
"Radima Fortres" to nowoczesny kompleks budowlany mieszkalny położony na wybrzeżu Grecji, Vl…
$140,574
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Radhime, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 41 m²
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$173,941
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 2 pokoi w Tragjas, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tragjas, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 4
✅ Cena: 1650 Euro / m2 - 125,400 Euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 76m2Obszar,…
$149,975
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Radhime, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 41 m²
$189,298
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 83 m²
✅ Cena: 98,000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 83.20m2✅ Powierzchn…
$113,744
TekceTekce
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 2
Luksus i spokój między morzem a naturą..?Zapraszamy do najnowszego, nowoczesnego i elegancki…
$197,820
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi