Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Orikum, Albania strona 15

;
444 obiekty total found
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$160,548
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Willa w Orikum, Albania
Willa
Orikum, Albania
Powierzchnia 235 m²
🏘 2- BUDYNKOWANIE SPRZEDAŻY W ORIKUM, VLORA 🌊💰 Cena: 235,000 euro / ogółem📐 Szczegóły dotycz…
$273,123
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Orikum, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 43 m²
✅ Cena: 1050 euro / M2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 43.07m2✅ Powierz…
$55,806
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 4 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 106 m²
Piętro 5
"Radhima Fortress" to nowoczesny kompleks mieszkalny w budowie, położony w nadmorskiej częśc…
$502,111
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
✅ Cena: 2800 EUR / m2 (256,760 EUR)✅ Lokalizacja: Radhimë, Vlorë✅ Powierzchnia całkowita: 91…
$296,253
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 58 m²
✅ Cena: 81,000 Euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 57,8 m2Obszar, w którym znajd…
$97,474
GrekodomGrekodom
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1600 euro / m2 (117,760 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 7…
$137,981
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 116 m²
Kamare Residence to projekt, który przebudowuje nadmorski standard życia w Radhimë, stając s…
$478,996
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 91 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 107.5m2✅ Powierzchnia apartamentu: 91.1m2✅ P…
$170,045
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 1 pokój w Orikum, Albania
Kawalerka 1 pokój
Orikum, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 46 m²
Piętro 3
🔑🏡 Studia na sprzedaż w zimnej wodzie, VLORA📍 Niedaleko Marina Zatoka🏷 Cena: 2,200 EUR / m2📍…
$114,380
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Piętro 3
🌊🏡 1 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W Zimnej WODE, VLORA📍 Bar Restaurant "Kalaja"🌅 Przednie widok …
$252,860
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 85 m²
Piętro 2
2+1 APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W ORIKUM, VLORA ✅ Cena: 1300 Euro/m2 (110 500 Euro) ✅ Lokaliz…
$115,025
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 118 m²
Piętro 2
2+1 APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W ORIKUM, VLORA ✅ Cena: 1300 Euro/m2 (152 750 Euro) ✅ Lokaliz…
$159,005
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Radhime, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
Obszar, w którym znajduje się apartament jest na całym wybrzeżu Radhimy. Ośrodek położony je…
$143,726
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Orikum, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 42 m²
✅ Cena: 50.000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 42.4m2Nowo wybudowa…
$56,705
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
✅ Cena: 160.000 euro✅ Lokalizacja: Rradhime, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 68,52m2✅ Certyfi…
$166,158
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 1
$134,986
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 62 m²
✅ Cena: 1300 euro / m2 (90,090 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 69…
$103,302
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 85 m²
Piętro 6
2 + 1 apartament na sprzedaż w Orikum, Vlora.🏷 Cena: 115.900 Euro / Razem📐 Powierzchnia: 85 …
$129,778
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
$150,779
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Orikum, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Orikum, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
Piętro 2
1+1 APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W ORIKUM, VLORA ✅ Cena: 1300 Euro/m2 (93 600 Euro) ✅ Lokaliza…
$97,433
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 81 m²
✅ Cena: 3000 euro / m2 (287,940 euro)✅ Lokalizacja: Rradhime, Vlore✅ Powierzchnia całkowita:…
$327,153
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
$155,123
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Bliźniak 3 pokoi w Radhime, Albania
Bliźniak 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 54 m²
✅ Podstawowa cena powierzchni: 3500 Euro / m2✅ Lokalizacja: Radhimë, Vlorë✅ Powierzchnia cał…
$1
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano