Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Orikum, Albania strona 5

;
444 obiekty total found
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 51 m²
Piętro 2/7
W jednym z najbardziej południowych i najpiękniejszych obszarów wybrzeża albańskiego, na dro…
$158,745
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 58 m²
Luksusowa rezydencja w Radhimë, konstrukcja pierwszej linii, z panoramicznym widokiem na Zat…
$273,927
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Piętro 4
🏢 2+1 APARTMENT FOR SALE IN ORIKUM, VLORA. 💶 Price: €125,000 / Total 📍 Location: Orikum,…
$144,675
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 85 m²
Luksusowa rezydencja w Radhimë, pierwsza linia budowy, z panoramicznym widokiem na Zatokę Vl…
$404,899
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 91 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 107.4m2✅ Powierzchnia apartamentu: 91m2✅ Pow…
$169,887
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1600 euro / m2 (124,960 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 7…
$146,417
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Piętro 2
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$236,962
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 3
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w nadmorsk…
$182,655
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 3
Luksus i spokój między morzem a naturą..🌅Zapraszamy do najnowszego, nowoczesnego i elegancki…
$217,123
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1250 EUR / m2✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzchnia apartamentu: 63.1m2✅ Pow…
$107,654
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 79 m²
$207,101
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 88 m²
"Radhima Fortress" to nowoczesny kompleks mieszkalny w budowie, położony w rejonie przybrzeż…
$207,823
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 43 m²
Piętro 4/5
Apartament przebudowany na 1 + 1 na sprzedaż w Orikum - zaledwie 600 metrów od morza!W ciche…
$90,426
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
✅ Cena: 1050 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 75.2m2✅ Powierzch…
$91,801
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 2
✅ Cena: 2000 Euro / m2✅ Lokalizacja: Radhime, Vlore✅ Powierzchnia: 69,5 m2Obszar, w którym z…
$160,380
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 140,400 Euro✅ Lokalizacja: Uje i Ftohte, Vlore✅ Powierzchnia: 63m2Obszar, w którym z…
$162,955
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$156,110
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 87 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 102.2m2✅ Powierz…
$161,661
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 67 m²
Piętro 2
$147,798
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi