Mieszkanie 3 pokoi 107 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$725,228
$6,778/m²
;
In CRM: 2179911
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.02.2026

Cena za m²
    $6,778/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    107 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    24

Opis

Winslow by IGO: Modern Real Estate in Meydan Horizon!

Winslow jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym z IGO, położonym w dynamicznie rozwijającej się przestrzeni planowania Meydan Horizon.

Infrastruktura:

Meydan Horizon jest jednym z nowych kluczowych miejsc rozwoju Dubaju. Obszar ten obejmuje:

- krystalicznie czyste laguny i promenady,

- trasy biegowe i rowerowe,

- parki rodzinne i wygodne otwarte przestrzenie,

- punkty sprzedaży i restauracje,

- infrastruktura dnia codziennego,

- łatwy dostęp do szkół i placówek medycznych.

Winslow zajmuje strategiczną część głównego planu, zapewniając mieszkańcom bezpośrednie połączenie z zielonymi przestrzeniami i przestrzeniami publicznymi.

Lokalizacja i dostępność transportu

Ze względu na bliskość głównych autostrad - Ras Al Khor Road i Dubai- Al Ain Road - projekt zapewnia wygodne połączenia do kluczowych obszarów miasta: