Mieszkanie 1 pokój 618 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$285,000
$461/m²
;
Data aktualizacji: 20.11.2024

Cena za m²
    $461/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    618 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    40

Opis

Submitted in December   2024 | Smart House | The best sentence

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek