Penthouse 5 pokojów 989 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$3,00M
VAT
$3,033/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2026

• Adres
    Italiiska street, 65

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,033/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    989 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    989 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3