Mieszkanie 43 m² Gazipasa, Turcja

Gazipasa, Turcja
$136,376
$3,172/m²
;
In CRM: 109598
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

• Adres
    10036 Sokak

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,172/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Opis

Welcome to your future home by the sea, where comfort meets security, and modern amenities combine with nature and amazing views.

This apartment project occupies a plot of 4865 m², and includes one block of 11 residential floors, as well as an entrance floor with a wide range of infrastructure.

Apartment description:

  • 1+1
  • area 43m2
  • 1st floor

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?