Mieszkanie 1 pokój 39 m² Erdemli, Turcja

Erdemli, Turcja
$42,385
$1,087/m²
;
In CRM: 2323059
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2024

• Adres
    Alparslan Turkes Bulvari, 573 Erdemli Kaymakamligi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,087/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    39 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Studia i mieszkania z jedną sypialnią w nowym kompleksie z doskonałą infrastrukturą, 600 metrów do morza, Erdemli, Mersin, Turcja

Projekt składa się z 2 bloków z łączną liczbą 512 mieszkań. Na każdym piętrze znajduje się 5 mieszkań z jedną sypialnią i 26 kawalerek.

Kompleks mieszkaniowy z dużą infrastrukturą i różnymi udogodnieniami, w tym basen, park wodny, transfer, stacja ładowania samochodów elektrycznych, kawiarnia, pralnia, restauracja A'La Carte, ochrona, fryzjer, sklep, altany, strefa rekreacyjna dla dorosłych (bilard — playstation — kino) itp.

Na życzenie zarząd kompleksu może wynająć Twoje mieszkania w Twoim imieniu (w zamian za 30% prowizji).

Możliwa 50% przedpłata i raty na 12 miesięcy.

Nadaje się do obywatelstwa.

Lokalizacja i pobliska infrastruktura

Projekt składający się z 2 bloków znajduje się w dzielnicy Tomuk Erdemli. Odległość do morza wynosi 600 metrów.

Lokalizacja na mapie

Erdemli, Turcja
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse