Mieszkanie 2 pokoi 43 m² Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Na Kluea, Tajlandia
$267,000
$6,209/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $6,209/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027