Mieszkanie 3 pokoi 62 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$151,312
$2,422/m²
;
In CRM: 673877
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.03.2026

Cena za m²
    $2,422/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    30

Opis

Cena za szybką sprzedaż!! Twin Tower Jomtien Plaża jest 30- piętrowy high- rise condominium z 1.450 jednostek mieszkalnych na około 11,200 m ² (7 rai). Ten luksusowy twintower rozwoju, położony w pobliżu plaży Jomtien, pokazuje międzynarodowy projekt, który uosabia nowoczesny styl życia. Architektura szklarniowa budynku oferuje ekskluzywny widok panoramiczny na plażę Jomtien, powszechnie uważany za jedną z najbardziej oszałamiających widoków w Pattaya. Mieszkańcy mogą korzystać z wielu udogodnień premium, w tym wspólny basen, centrum fitness, ogród krajobrazowy, strzeżony parking i całodobowe bezpieczeństwo. Kondominium jest również dogodnie otoczone przez kluczowe atrakcje, takie jak Jomtien Beach, Dongtan Beach, Jomtien Beach Night Market, Pattaya Water Park, Big Budda Temple i Bali Hai Pier. Ta nowa, gustownie umeblowana jednostka (ukończona 2023) jest zaprojektowana tak, aby spełniać wysokie standardy życia. Znajduje się na 9 piętrze jako jednostka z przodu narożnika, posiada otwarty plan życia, jadalnia i obszar kuchenny, dwie sypialnie, jedna łazienka i przestronny balkon. Jednostka posiada zapierające dech w piersiach, niezakłócone widoki na morze wraz z oszałamiającą panoramą całego obszaru Jomtien. Cena tylko 4,990000 Baht w pełni umeblowany.