Mieszkanie 4 pokoi 210 m² Chalong, Tajlandia

Tajlandia, Chalong
$401,749
$1,913/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $1,913/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    210 m²

Opis

CHA22784

Położony w spokojnym i szybko rozwijającym się obszarze Palai w północno-wschodniej Chalong, te nowoczesne wille są zaprojektowane dla komfortowej rodziny mieszka w spokojnej okolicy przybrzeżnej.
Łączenie architektury śródziemnomorskiej z praktycznymi układami, domy oferują hojne przestrzenie mieszkalne, prywatne ogrody i możliwość dodania basenu.
Jest to idealny wybór dla kupujących poszukujących dobrego domu w pobliżu morza z długoterminowym potencjałem.

Kluczowe zalety:

  • Wybór 4-pokojowe układy z 3 lub 5 łazienkami
  • Opcjonalny prywatny basen
  • Widok na jezioro, ogród lub basen
  • Przestronne obszary mieszkalne i jadalne
  • Walk-w szafie i wannie w sypialni głównej
  • Prywatny ogród i zadaszony parking dla 1 do 2 samochodów
  • Bezpieczna społeczność z obiektami dzielonymi

Lokalizacja:

  • Odległość od nabrzeża i molo Palai
  • Blisko popularnych restauracji z owocami morza i lokalnych kawiarni
  • Około 10 minut do Chalong Pier i szkół międzynarodowych
  • Łatwy dostęp do centrów handlowych w Chalong i Phuket Town
  • Około 15 do 20 minut do plaż Rawai, Nai Harn i Kata