Mieszkanie 3 pokoi 521 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,07M
$2,063/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,063/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    521 m²

Opis

BAN22748

Witamy w domu, w którym każdy szczegół przynosi spokój umysłu.

Idealny dla rodzin poszukujących prywatnej kryjówki blisko plaż, miejsc stylu życia i najlepszych międzynarodowych udogodnień Phuket.

Kluczowe korzyści

  • Duża działka prywatna o powierzchni 758 m2
  • 3 + 1 sypialnie i 4 łazienki
  • Przeznaczone do prawdziwego codziennego życia, nie tylko wakacje
  • Bezszwowe indoor-outdoor integracja z prywatnym basenem
  • Ścieżki dedykowanych usług dla pełnej prywatności
  • Jakość konstrukcji Premium z wielopoziomową kontrolą
  • Doskonała lokalizacja w pobliżu Bang Tao i Laguna centrów życia

Lokalizacja

Usytuowany w ekskluzywnej dzielnicy Bang Tao Phuket, willa jest otoczona bogactwem udogodnień:

  • Plaże: Bang Tao, Layan, Surin
  • Jadalnia i styl życia: Boat Avenue, Porto de Phuket, restauracje dla smakoszy, kluby plażowe
  • Sport i rekreacja: Laguna Golf, korty tenisowe, centra wellness
  • Edukacja: Prowadzenie szkół międzynarodowych w krótkiej odległości
  • Opieka zdrowotna: Międzynarodowe szpitale dostępne w 20-40 minut

Żywe, ale spokojne sąsiedztwo idealne do życia rodzinnego i wysokiej wartości inwestycji.