Mieszkanie 4 pokoi 320 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,41M
$4,396/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    Soi Cherngtalay 161

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,396/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Opis

BAN22679 Wymagania
  • Lokalizacja: Bangtao - Laguna, Phuket
  • Typ własności: Pool Villa
  • Powierzchnia budynku: 420 m2
  • Powierzchnia gruntów: 820 m2
  • Własność: BVI Przedsiębiorstwo
  • Stan: Cofnij
  • Budowa: ukończona
  • Podłoga: 1
  • Meble: W pełni wyposażone
  • Parking: 2
Lokalizacja

W doskonałej dzielnicy położonej zaledwie 500 metrów od kompleksu Laguna Phuket, willa ta cieszy się jednym z najbardziej wysuszonych adresów Phuket.
Bangtao Plaża znajduje się w odległości krótkiej 5-minutowej jazdy lub spokojnie 20-minutowego spaceru, a Porto de Phuket i Boat Avenue - z ich wyboru jadalnia, zakupy i stylu życia udogodnienia - są mniej niż 10 minut.
Phuket International Lotnisko jest tylko 30 minut stąd, zapewniając bezproblemowe połączenia.

Projekt

Zainspirowany architekturą balijską willa jest zaprojektowana w kształcie litery L wokół centralnego basenu.
W środku, otwarty-plan życia i jadalnia oferuje wysokie sufity, tworząc jasne i przestronne miejsce.
W pełni wyposażona kuchnia zachodnia ze śniadaniem bar sprawia, że gotowanie i rozrywka bez wysiłku.
Każda z czterech sypialni posiada łazienkę z łazienką, z głównym apartamentem stojącym na jej przestronny układ, sklepiony sufit i luksusową wannę.