Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$257,950
$2,150/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $2,150/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

SUR6601

Cena obniżona z 9.890.000 Baht do 8.400.000 Baht.

Przytulne apartamenty znajduje się w wykończonym kondominium z rozwiniętą infrastrukturą. Dla wygody mieszkańców, są dwa baseny, siłownia, teren rekreacyjny, biuro zarządzania i całodobowa ochrona na terytorium.

Typ apartamentu:

  • studio / studio deluxe
  • Apartament z jedną sypialnią
  • dwupokojowe apartamenty
  • penthouse

W apartamencie znajdują się dwie sypialnie, przestronny salon, jadalnia połączona z kuchnią i przestronny balkon, gdzie można podziwiać wspaniałe zachody słońca.

Dzięki dogodnej lokalizacji, zaledwie 500 metrów od plaży, apartamenty zawsze generują dochód dla swoich właścicieli. Możesz wynająć mieszkanie samodzielnie lub skorzystać z usług firmy zarządzającej od dewelopera, a następnie dochód zostanie podzielony:

  • 70 do 30 (70% dla właściciela, 30% dla spółki zarządzającej).
  • Płatności dokonywane są 4 razy w roku.

Lokalizacja:

Kondominium znajduje się w obszarze Surin Beach. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z wieloma sklepami i restauracjami. Phuket International Lotnisko jest 20 minut stąd.